High Sierra2

 
 
 
 

High Sierra

Popredný americký výrobca High Sierra navrhuje veľmi kvalitné prepracované tašky a batohy na cesty do školy, práce alebo za dobrodružstvom.
High Sierra bola založená pod nazvom H. Bernbaum Import & Export Company v roku 1978 Hankom a Harrym Bernbaumom. Od tej doby bola premenovaná na High Sierra a stala sa 10. najväčšou americkou outdoorovou spoločnosťou, ktorá predáva svoje výrobky vo vyše 2000 predajniach po celom svete. High Sierra je zároveň oficiálnym partnerom Amerického lyžiarskeho a snovbordového tímu, členom Outdoor Industry Association (OIA), Travel Goods Association (TGA) a SnowSports Industries America (SIA).
Od založenia v roku 1978, sa táto americká firma zaviazala k vytvoreniu kvalitných, cenovo dostupných produktov s množstvom prepracovaných detailov, ktoré prinášajú slobodu ísť kamkoľvek, blízko alebo ďaleko, po cestách a chodníkoch, po hrebeňoch hôr alebo zasnežených svahoch, bez ohľadu na to, na akú formu dobrodružstva sa vyberieme.
To je dôvod, prečo High Sierra je prirodzenou voľbou mnohých športovcov, študentov, outdoorových nadšencov a profesionálov.
High Sierra – zažite to pravé dobrodružstvo.

 
 
 
High Sierra
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia