Zostaňte doma v bezpečí

 
 
 
 

Zostaňte doma v bezpečí

Vážení zákazníci,

s ohľadom na aktuálne bezpečnostné opatrenia, ktoré zaviedla dňa 15.3. 2020 vláda SR sú naše maloobchodné predajne dočasne uzatvorené.

Svoj tovar si však môžete bezpečne objednať online prostredníctvom nášho e-shopu, kde sme pre Vás znížili limit pre DOPRAVU ZDARMA - aktuálne tak neplatíte za dodanie kuriérnou spoločnosťou pre objednávky už od 20€.

V súvislosti s uzavretím všetkých obchodov nebude dočasne k dispozícii možnosť osobného odberu tovaru na našich predajniach. Zároveň pre mimoriadne opatrenia, ktoré zaviedli prepravné spoločnosti nie je možné platiť dobierkou ale len platbou vopred na účet alebo platobnou kartou.

Napriek tomu, že z dôvodu ochrany našich zamestnancov sú momentálne priamo na prevádzkach v obmedzenom režime sme vám plne k dispozícii e-mailom na adrese info@samdex.sk

Chceme vás uistiť, že naši pracovnici sú aj naďalej pripravení naplno plniť vaše požiadavky avšak pri niektorých objednávkach sa môže predlžiť dodacia doba aj z dôvodu meškania dovozu tovaru z iných krajín.

Ďakujeme za vaše pochopenie a prajeme hlavne veľa zdravia.

Váš SAMDEX tím

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia