Cestovné kufre a tašky značky Samsonite

 
 
 
 
Novinky v našej ponuke
 
 
Akcie v našej ponuke
 
 

Rýchle odbavenie na letisku

Samsonite ProdigyTáto špeciálna kabínová kolekcia pevných kufrov vám umožňuje rýchlo prekĺznuť cez bezpečnostné kontroly na letiskách aj s vašim notebookom, cestovnými dokumentami alebo inými pracovnými potrebami, vďaka zapustenej uzatváracej prednej priehradke. Kolekcia Prodigy bola navrhnutá pre moderných mužov a ženy v pracovnom nasadení a ponúka väčšiu kapacitu, vďaka možnosti rozšírenia hlavného priestoru, keď to budete práve potrebovať.
Kolekcia Samsonite Prodigy ponúka tri kabínové kufre. Jeden dvojkolieskový, ďalej štvorkolieskový a štvorkolieskový s možnosťou rozšírenie a následným zväčšením jeho objemu. Všetky kufre sú vybavené pevným kódovým TSA zámkom, ktorý umožňuje zatvoriť nielen hlavný priestor pre uloženie oblečenia a osobných vecí ale aj prednú samostatnú priehradku pre notebook a príslušenstvo.
Kufre Samsonite Prodigy sú vyrobené z veľmi odolného a ľahkého 100 % polykarbonátu s povrchovou textúrou, ktorá zabraňuje ľahkému poškriabaniu.

Kolekcia Samsonite Prodigy bola ocenená prestížnou cenou za dizajn Red Dot Awards 2017 a zároveň sa stala celkovým víťazom vo svojej kategórii.

 

Perfektná kombinácia luxusu

Cestovné kufre z kolekcie Lite-Cube DLX ponúkajú veľmi štýlové a pohodlné cestovanie. Pri ich konštrukcii je použitý extrémne odolný a neuveriteľne ľahký patentovaný Curve materiál. Táto prémiová kolekcia sa vyznačuje majstrovským spracovaním s využitím veľmi kvalitnej kože na zvýraznenie luxusu a plne vybaveným, vysoko komfortným interiérom. Teraz si môžete vybrať aj úplne nové úžasné prevedenie – Midnight Blue.

Ak hľadáte skutočnú eleganciu, pozrite sa na našu novú pútavú kolekciu Lite DLX. Špeciálna tkanina mäkká na dotyk, ktorá je potiahnutá Teflonom aby dobre odpudzovala vodu a nečistoty. Vysokú úroveň elegancie a štýlu zdôrazňujú aj použité kožené doplnky.
Kolekcia Lite DLX poskytuje ucelenú ponuku tašiek a príručnej batožiny pre každodenné použitie. Navrhnuté pre individuálne použitie alebo v kombinácii s našou tvrdostennou kolekciou Lite-Cube DLX.
Kolekcie Samsonite Lite-Cube DLXLite DLX sú ocenené prestížnou cenou za dizajn Red Dot Awards 2016 a zároveň sa stali celkovými víťazmi vo svojej kategórii.

 

Cestovné kufre pre ženy

Cestovné kufre Samsonite Essensis

Atribúty tej najvyššej kvality už roky spĺňa značka Samsonite, ktorá svojím zákazníkom ponúka prvotriedne cestovné kufre.
Jej poslednou novinkou je inovovaná kolekcia kufrov Cosmolite, ktorá je navrhnutá ženami pre ženy. Je ukážkou vynikajúcej rovnováhy medzi eleganciou a praktickosťou. Obsahuje kozmetický kufrík a kufre v piatich veľkostiach, každý na iný druh cestovania. Všetky však v neodolateľnom dizajne. Krásny plastický vzor, inšpirovaný tvarom mušle v kombinácii s high-tech materiálom Curve dáva týmto kufrom ženský dotyk. Vybrať si možno až zo šiestich farieb preto záleží naozaj len od vkusu každej dámy, ktoré prevedenie bude pre ňu to naj.
S kufrom zo série Cosmolite však bude každá neodolateľná.

 
 
 
Vitajte na palube

V ponuke máme pre vás príručnú batožinu vhodnú na palubu každého lietadla. Medzinárodné združenie leteckých dopravcov (IATA) odporúča aby príručná batožina mala maximálnu dĺžku 56 cm, šírku 45 cm a hĺbku 25 cm. Tieto rozmery zahŕňajú všetky časti príručnej batožiny ako napríklad kolesá, rúčky a postranné vrecká.
Avšak niektoré letecké spoločnosti môžu v dôsledku limitujúcej kapacity uplatňovať iné obmedzenia čo sa týka veľkosti alebo hmotnosť príručnej batožiny.
Nasledujúcich päť kategórií veľkostí vám pomôže nájsť kufor špeciálne pre vaše potreby.

 

➔ 55 X 35 X 25 CM

Letecká spoločnosť

Maximálna hmotnosť

AIR FRANCE

12KG

KLM

12KG

ALITALIA

8KG

HOP!

12KG

JET AIRWAYS

7KG

AEROLINEAS ARGENTINAS

10KG

AIR EUROPA

10KG

TAM

8KG

XL AIRWAYS

5KG

 

 

➔ 55 X 40 X 20 CM

Letecká spoločnosť

Maximálna hmotnosť

RYANAIR

10KG

VUELING

10KG

THOMAS COOK

6KG

GERMANIA

6KG

TUI FLY

6KG

AEROFLOT

10KG

AIR CARAÏBES

12KG

AIR INDIA

8KG

ARKIA

7KG

ASIANA AIRLINES

10KG

CONDOR

6KG

CORSAIR

12KG

EUROWINGS

8KG

KOREAN AIR

12KG

TAP AIR PORTUGAL

8KG

THOMSON

5KG

TUI

6KG

 

 

 

➔ 55 X 40 X 23 CM

Letecká spoločnosť

Maximálna hmotnosť

LUFTHANSA

8KG

SCANDINAVIAN AIRLINES

8KG

BRUSSELS AIRLINES

12KG

NORWEGIAN

10KG

SWISS

8KG

AIR CANADA

10KG

WIZZ AIR

10KG

AUSTRIAN AIRLINES

8KG

BLUE1

8KG

BMI

12KG

ETHIOPIAN

7KG

FLYNIKI

8KG

LOT

8KG

OLYMPIC AIRLINES

8KG

TURKISH AIRLINES

8KG

 

 

➔ 56 X 36 X 23 CM

Letecká spoločnosť

Maximálna hmotnosť

VIRGIN ATLANTIC

10KG

AMERICAN AIRLINES

-

AEROMEXICO

10KG

CATHAY PACIFIC

7KG

CHINA AIRLINES

7KG

QANTAS

7KG

SOUTH AFRICAN AIRWAYS

8KG

US AIRWAYS

-

VIETNAM AIRLINES

7KG

 

 

➔ 56 X 45 X 25 CM

Letecká spoločnosť

Maximálna hmotnosť

BRITISH AIRWAYS

23KG

EASYJET

-

FINNAIR

8KG

IBERIA

10KG

AEGEAN AIRLINES

8KG

EL AL

8KG

JET2

10KG

THAI AIRWAYS

7KG

 
 
 
Výber cestovného kufra

Pri výbere kufrov, ktoré budú slúžiť celej rodine, by ste mali mať v prvom rade dbať na ich  kvalitu a praktickosť materiálov. Majte tiež na pamäti, že viac ako výrazné vzory im pristane nadčasový dizajn a prepracovanosť detailov, pričom rozumne voľte aj výber jednotlivých kufrov. Pri dlhších cestách s celou rodinou určite oceníte veľkoobjemový a stredný kufor. Menší príručný kufor vám zase umožní mať všetko poruke, zvládnu ho presúvať aj deti a navyše vám poslúži aj na kratších pracovných cestách, či víkendových výletoch. Príručná batožina je zároveň veľmi dôležitá pri leteckej preprave s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami ako napríklad Ryanair, Wizz Air alebo easyJet, u ktorých sa uplatňujú veľmi striktné obmedzenia na prepravovanú batožinu. 

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia