Detské dáždniky

 
 
 
 

Detské dáždniky

Naše deti je potrebné chrániť. A to za každého počasia. Ich zdravie ovplyvňuje počasie omnoho viac než nás dospelých. My sme omnoho odolnejší, ale imunita detí vie byť narušená aj obyčajným dažďom. Stačí, že zmoknú a zvýšený chlad v ovzduší dokáže z obyčajného upršaného dňa spraviť týždeň v spoločnosti liekov a postele miesto dochádzky do školy a hrania sa so svojimi rovesníkmi. Detské dáždniky predstavujú riešenie, ktoré poteší nielen rodiča, ale najmä dieťa. Vlastniť dáždnik s motívom obľúbených postavičiek z rozprávok je skvelý pocit pre vášho syna, alebo dcéru. Doprajte mu to.

Detské dáždniky v ponuke SAMDEX.sk

Vyberajte detské dáždniky spoločne s vašimi deťmi. Nekritizujte ich výber, len preto, že vám sa viac páčia iné. Dožičte im pocit slobody pri výbere, predsa len oni sú tými, ktorí budú dáždnik nosiť na verejnosti a do školy medzi ostatné deti. Sadnite si spolu a prezrite si bohatú ponuku dáždnikov na SAMDEX.sk. Všetko rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

 
 
 
 
Affenzahn

Krásny detský batoh, ale aj úžasná edukačná hračka

Affenzahn malý kamárat, je nielen krásny detský batoh, ale aj úžasná edukačná hračka, ktorú si Vaše dieťatko ihneď obľúbi. Roztomilý detský batôžtek v podobe zvieratka, sa okamžite stane miláčikom a praktickým doplnkom, ktorý bude sprevádzať Vaše dieťa všade kam pôjde. Zvieratká pochádzajú z celého sveta, a každé má svoje vlastné špeciálne schopnosti a talent! Nechajte deti samé objavovať tieto schopnosti, prostredníctvom hry s týmto úžasným detským plecniačikom. Vďaka roztomilým detailom, ktoré milujú pozornosť, si deti rozvíjajú jemnú motoriku a  nikdy sa nenudia!

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia