Školské tašky, kufríky, tašky a batohy pre deti

 
 
 
 
Novinky v našej ponuke
 
 
Akcie v našej ponuke
 
 
 
 
Affenzahn

Krásny detský batoh, ale aj úžasná edukačná hračka

Affenzahn malý kamárat, je nielen krásny detský batoh, ale aj úžasná edukačná hračka, ktorú si Vaše dieťatko ihneď obľúbi. Roztomilý detský batôžtek v podobe zvieratka, sa okamžite stane miláčikom a praktickým doplnkom, ktorý bude sprevádzať Vaše dieťa všade kam pôjde. Zvieratká pochádzajú z celého sveta, a každé má svoje vlastné špeciálne schopnosti a talent! Nechajte deti samé objavovať tieto schopnosti, prostredníctvom hry s týmto úžasným detským plecniačikom. Vďaka roztomilým detailom, ktoré milujú pozornosť, si deti rozvíjajú jemnú motoriku a  nikdy sa nenudia!

 
 
Hľadá sa Dory!

Star Wars

Kto sa vydá na pomoc Dory a Nemovi v pátraní po rodičoch?
Vydajte sa na strhujúce dobrodružstvo naprieč oceánom spolu so svojim kufríkom, batohom, taškou alebo iným doplnkom s motívom nového úžasného pokračovania príbehu o nerozlučných priateľoch Dory a Nemo.
Všetky produkty sú zároveň vyrobené bez použitia PVC.

 
 
Cuties and Pals

Detské kufríky The Cuties and Pals

The Cuties and Pals prináša kvalitnú a originálnu detskú batožinu vyrobenú z odolného ABS a polykarbonátu s mäkkým nylonovým vnútrom. Polykarbonát zaručuje ľahko umývateľný vysokolesklý povrch, ktorý svojou tvrdosťou ochráni veci vo vnútri a zároveň svojou ľahkosťou hravo prekoná letiskové obmedzenia. Samozrejme, že dizajn tiež nezaostáva a séria týchto milých detských kufríkov ponúka výber z rôznych zvieracích motívov vďaka, ktorým sa vaše dieťa bude tešiť na každé cestovateľské dobrodružstvo.  

 
 
Star Wars

Star Wars

Pre všetkých fanúšikov Star Wars je urečená nová prémiová kolekcia Darth Vader od výrobcu Samsonite. Na výber máte od obalu na písacie potreby, štýlové batohy až po cestovné kufre z veľmi kvalitných materiálov a s výraznou kultovou 3D maskou Darth Vader.
Všetky produkty sú zároveň vyrobené bez použitia PVC.

 

 
 
Detský kufrík a odrážadlo

Detský kufrík TrunkiPre malých cestovateľov máme zábavný spôsob, ako zvládnuť cestu bez problémov a hlavne s úsmevom na perách. Detský kufrík na kolieskach TRUNKI je prvý ozajstný kufrík pre Vášho malého cestovateľa, ktorý zároveň slúži ako odrážadlo, či príručná batožina hoci aj do lietadla.

 
 
Detské batohy a tašky

Detské batohy a tašky pre škôlkarovDetské batohy a tašky Step by Step Junior sú špeciálne navrhnuté pre dievčatá a chlapcov v predškolskom ve-ku.
V ponuke máme na výber rôzne farebné motívy a vhodné veľkosti. Detské batohy a tašky sú kvalitne vy-robené z pevného, impreg-novaného a vodeodolného materiálu. Dostatočný priestor pre obľúbené hračky, fľašku s vodou a niečo pod zub.
A môžete sa vydať do škôlky alebo na výlet zažiť ďalší vzrušujúci deň.

 
 
Vstúpte do sveta Disney Ultimate 2.0

Star Wars

Táto nová krásna detská kolekcia Disney má niečo pre každú vekovú kategóriu. Super roztomilé tašky Mickey Letters a Minnie Glitter pre predškolské deti vo veku 3-6 rokov sa stanú hitom! Dievčatá budú mať radosť z kombinácie ružovej s bielymi bodkami a trblietavou mašľou Minnie. Hravá potlač písmen a mäkké uši vytvára z batohov Mickey dokonalého spoločníka. Pre staršie deti sa móda spája so zábavou a to s našimi štýlovými batohmi a kuframi Minnie Neon. Kolekcia týchto modelov je vybavená charakteristickou mašľou Minnie, ktorá skutočne priláka pozornosť a je ideálna pre mladé trendy dámy!

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia