Doprava a platby

 
 
 
 

Možnosti dodania

Osobný odber
Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v ktoromkoľvek meste kde sa nachádza jedna z našich
predajní SAMDEX. V prípade predajní SAMDEX nachádzajúcich sa v obchodných centrách je osobný odber možný aj počas víkendov.

Bratislava - Centrála (V záhradách 33)
Nitra (OC Centro)
Žilina (OC Aupark)
Košice (OC Atrium Optima)

Predtým, ako sa vyberiete vyzdvihnúť si objednaný tovar, počkajte na potvrdenie objednávky e-mailom, prostredníctvom SMS  alebo telefonicky. Hneď, ako  dostanete informáciu o odbere, budete mať istotu, že vaša objednávka je pripravená a môžete si ju vyzdvihnúť.
V prípade osobného odberu na ktorejkoľvek pobočke nehradíte žiadny poplatok za dodanie.

Kuriérskou službou UPS
Tovar doručujeme kuriérskou službou UPS na uvedenú dodaciu adresu. Tento spôsob dopravy je finančne i časovo najefektívnejší a Vy máte istotu, že objednaný tovar sa k Vám dostane rýchlo a bezpečne.

V prípade, že Vás kuriér nezastihne, spojí sa s Vami telefonicky na čísle uvedenom pri registrácii a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Druhý aj tretí pokus o doručenie je zahrnutý v cene dopravy.

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod. (tovar nedoručujeme počas víkendov a sviatkov).
Odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode.
V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na zákaznícku linku SAMDEX eShop, tel. č. 02-5441 9133 alebo na e-mail eshop@samdex.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať.

Poplatky za dopravné a balné:
Kuriérskou službou UPS v celej SR - 3,90 € s DPH

Pre akúkoľvek objednávku v hodnote viac ako 25€  s DPH Vám tovar doručíme ZADARMO na naše náklady.

Všetok tovar zasielame aj do Českej republiky (ČR).
Po zadaní objednávky je potrebné realizovať platbu vopred prevodným príkazom alebo platobnou kartou. Následne tovar zasielame expresnou službou IN TIME na požadovanú adresu v rámci ČR.
Tovar je doručený do dvoch pracovných dní od odoslania tovaru.
Pri dodaní tovaru do ČR účtujeme jednotné poštovné 10 EUR vrátane DPH. Cena obsahuje taktiež poistenie zásielky.
V prípade, že suma objednávky presahuje 150 EUR, tak poštovné do ČR je zadarmo.

 

Možnosti platby

Úhrada tovaru osobne na pobočke
Tovar môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou ​kartou VISA alebo MasterCard bez ďalších poplatkov.

Platba na dobierku pri prevzatí tovaru
Tovar hradíte v hotovosti doručovateľovi pri preberaní tovaru. Vhodné je mať vopred pripravenú potrebnú peňažnú hotovosť, urýchlite tým predanie zásielky.
 
Platba prevodom na bankový účet
Tovar môžete uhradiť vopred na základe proforma faktúry. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, odošleme Vám objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. Číslo nášho bankového účtu v Tatra Banke je 2626081788/1100 a variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry.
 
Tatrapay
V snahe spríjemniť nákup na www.samdex.sk ponúkame klientom Tatrabanky možnosť platby prostredníctvom platobnej brány TatraPay. Ide o rýchly a bezproblémový spôsob ako zaplatiť za Váš tovar, stačí ak ste klientom aktívneho internet bankingu.

Platobnou kartou (CardPay - VISA a MasterCard)
Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard a MasterCard. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako platba prevodom na bankový účet, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte.
Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatra banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú.
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia