Cosmolite Limited Edition - Cestovné kufre Samsonite | SAMDEX.sk

 
 
 
 
Oslava 10. výročia Samsonite Cosmolite

Cestovné kufre Samsonite Essensis

Desať rokov od spustenia kultovej série Samsonite Cosmolite, oslavuje svoj úspech prostredníctvom tohto exkluzívneho zlato-strieborného štýlu v limitovanej kolekcii.
V priebehu 10-ročného vývoja, získala táto kolekcia niekoľko dizajnových cien a stelesňuje základné hodnoty Samsonite: ľahkosť, pevnosť a dizajn. 

Inšpirovaný zlatým vekom, výročné vydanie Cosmolite obsahuje zlaté dekorácie a špeciálne črty na počesť dizajnu. Pre túto zvláštnu príležitosť je silueta Cosmolite zdokonalená zlatou povrchovou úpravou: na rukoväti, zipsoch a detailmi na vnútornej strane. Konštrukcia je zdôraznená šitým vzorom zo striebra a zlatej Kufor ihneď zaujme vizuálnym efektom s nádherným zlatým vlnitým vzorom na striebornom podklade.
Čierna reliéfna podšívka dokonale zodpovedá vzoru na vonkajšej strane kufra a je ďalej zvýraznená jedinečným štítkom a zlatými detailmi na popruhoch a zipsoch. 

Od svojho uvedenia v roku 2008 bolo na celom svete predaných viac ako 2,7 milióna kufrov Cosmolite a celosvetovo sa každé 2 minúty sa predá 1 kufor z tejto kolekcie.

 
 

Cosmolite Limited Edition

 
Samsonite - Cosmolite Spinner 75 FL2 / Limited edition 10

Samsonite - Cosmolite Spinner 75 FL2 / Limited edition 10

Cestovný kufor na štyroch kolieskach
V22.397/16
pôvodne 485,00 € 475,00 €
AKCIA
 

 
 
Obrázok
cosmolite-le10.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia