O spoločnosti

 
 
 
 

O nás

Poskytnúť kvalitu-funkčnosť-štýl v bežnom živote

S takýmto predsavzatím úspešne pôsobí spoločnosť SAMDEX, s.r.o. už skoro 20 rokov, čo oceňujú hlavne naši ctení zákazníci, ktorí sa na nás vždy s dôverou opätovne obracajú.
Vzhľadom na to, že sme obchodné zastúpenie a jediné autorizované servisné stredisko pre značky Samsonite, Roncato a American Tourister naším nosným sortimentom sú hlavne produkty týchto prestížnych značiek.
Ku kvalitnej batožine patria nepochybne aj kvalitné a štýlové tašky, kabelky, peňaženky a doplnky svetových značiek Tommy Hilfiger, Calvin Klein a Picard, ktoré priamo dovážame.
Druhou oblasťou, ktorou sa zaoberáme je distribúcia exkluzívnych písacích potrieb vrátane príslušenstva značky Parker, Waterman a Lamy, ktoré určite nemusíme bližšie predstavovať, keďže sa už stali synonymom kvality a elegancie v danej oblasti. Okrem kompletnej aktuálnej ponuky týchto kvalitných značiek máme ako jediný na Slovensku k dispozícii aj špeciálne limitované kolekcie, ktoré boli vyrobené len v obmedzených množstvách.

Naším zákazníkom garantujeme originálne a kvalitné výrobky, záručný, pozáručný servis a rôzne iné výhody. Pri výbere Vám ochotne pomôže a poskytne odborné informácie náš profesionálne vyškolený personál.
Prijmite prosím pozvanie do našich firemných predajní /v Bratislave, Košiciach, Nitre a Žiline/ a presvedčíte sa sami o vysokej úrovni ponúkaných tovarov a služieb.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

SAMDEX team

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia