Pracovné tašky a batohy

 
 
 
 
Novinky v našej ponuke
 
 
Akcie v našej ponuke
 
 
 
 
Samsonite Pro-DLX4

Samsonite Pro-DLX4Táto nová rada Samsonite poskytuje pre súčasných prácou zaneprázdnených ľudí bezkonkurenčné know-how, ktoré výrobca získal počas predchádzajúcich 100 rokov svojej existencie.
Kolekcia Pro-DLX 4 je dosť odolná na to aby bez problémov zvládla časté náročné cesty dnešných moderných svetobežníkov, dosť prepracovaná aby umožnila bezproblémové uloženie všetkého potrebného vybavenia a dosť štýlová aby maximálne reprezentovala svojho majiteľa za každých okolností.

 
 
Samsonite Ergo-Biz

Samsonite Ergo-BizErgo-Biz je nová obchodná kolekcia, ktorá kombinuje silu a organizáciu s cieľom poskytovať to najlepšie z oboch svetov dnešného náročného spotrebiteľa - podnikateľa.
Nový systém otvárania inšpirovaný slávnymi výklopnými dverami zavesenými na streche využívané v automobilovom priemysle (Mercedes-Benz 300SL) poskytuje jedinečný tvar a pohodlný prístup.
Ergo-Biz je ideálny pre obchodných profesionálov, ktorí sú neustále na cestách a hľadajú silnú a chránenú batožinu so skvelými funkciami organizácie s cieľom uľahčiť ich každodenný obchodný život.

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia