Bez kabelky ani na krok

 
 
 
 

Bez kabelky ani na krok

Dámy, je jedno kam sa chystáte. Či už do práce, na kávičku s priateľmi, do divadla, na rande, ples, či do obchodu. Vždy máte so sebou jednu a tú istú vec, a tou je kabelka. Samozrejme, jej štýl sa líši v závislosti od typu udalosti, ktorú máte aktuálne v pláne. Ale je pravda, že bez nej neodídete z domu nikdy. Prečo? Pretože by ste si nemali kam odložiť všetky svoje potrebné veci, a to platí nielen pre ženy, ale aj pre mužov. V dnešnej dobe ženy bez kabelky a muži bez malej príručnej tašky na doklady neodídu ani na krok. A tak to bolo vždy.

Používali ich muži aj ženy

Už v časoch dávno minulých používali nielen muži, ale aj ženy rôzne miešky či vačky. Muži ich nosili pripnuté na opasku alebo prevesené cez plece. Ženy zase schované pod šatami, alebo zavesené na zápästí či medzi prstami. Postupom času, kedy sa na výslnie dostali priliehavé šaty a ženy si už nechceli kaziť tvary postavy veľkými vačkami, uzreli svetlo sveta prvé kabelky, ktoré sa nosia dodnes.

Kabelka na každý deň

Na trhu je naozaj nekonečné množstvo kabeliek rôznych materiálov, štýlov a veľkostí, určených nielen na bežné nosenie, ale aj na špeciálne udalosti, s možnosťou nosenia v ruke, na ramene, či cez plece. Každá žena má preto doma hneď niekoľko kabeliek, a povedzme si pravdu, nikdy ich nebude dosť. Dokonca sa o nich veľa píše v štýle, že vedia čo-to napovedať o jej majiteľke, a to nielen akú má povahu a vlastnosti, ale aj aký má vkus či z akej vrstvy pochádza.

Dá sa povedať, že kabelka je našou najlepšou kamarátkou. Ukrýva naše tajomstvá a môžeme sa na ňu spoľahnúť v každej situácii. A ešte k tomu všetkému dokáže robiť divy s naším outfitom. Dokonalé, však?

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia